Syn (2023)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

87 użytkowników online

Wyświetlenia: 1845

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Czy wciąż szukasz, gdzie obejrzeć Syn?

Możesz sprawdzać, gdzie obejrzeć Syn, albo po prostu to zrobić! Bez opłat, bez kina, wygodnie i kiedy chcesz. Duet reżysersko- produkcyjny Florian Zeller i Film4 oddali widzom obraz, który wywołuje wiele emocji. Jak będzie z tobą? Obejrzyj online Syn i przekonaj się o tym na własnej skórze!

Większość rodziców ma w życiu taki stresujący moment, kiedy żartobliwie zastanawia się, czy nie wychowuje diabelskiego pomiotu. Niestety dla Andi Matichak, w filmie „Syn”, gdzie gwiazda filmu „Halloween Ends” Davida Gordona Greena ma do czynienia z problemem rodem z „Dziecka Rosemary”, ten pomysł nie wydaje się zabawny.

Najnowszy, osadzony w Heartland, film irlandzkiego scenarzysty Ivana Kavanagha („Nigdy nie dorośniemy”) jest echem jego wcześniejszego horroru, „Kanał” z 2014 roku. Mam na myśli to, że podobnie jak on chce utrzymać nas w niepewności, czy naszemu bohaterowi zagraża nadprzyrodzone niebezpieczeństwo, czy też psychoza urojeniowa. Jednak tym razem ta linia nie jest tak zwinna, a film trochę cierpi z powodu dziwnie poważnego tonu. Nie jest to zbyt przekonujące i zdecydowanie lepiej byłoby pójść w stronę prostego, nerwowego suspensu.

Wiesz, co dzieli cię od darmowego seansu całego filmu? Tylko i wyłącznie twój palec. Wystarczy bowiem krótka chwila, abyś uzyskał dostęp do filmu w całości. To nic nie kosztuje, więc po prostu opłaca się z tego skorzystać. Łatwiejszego dostępu nie znajdziesz!

Syn online jest dostępny dla każdego

Jak uniknąć umów, rachunków i płacenia, ale wciąż oglądać najlepsze filmy? Wystarczy wybrać Syn online pl, a potem resztę biblioteki! Syn cały film online jest bowiem dostępny dla każdego, kto chce zobaczyć ten obraz. Czy zatem warto go obejrzeć?

Film zrealizowano w 2022 roku. Gatunkowo to dramat, z ogólną oceną na poziomie 6,3/10 w serwisie IMDb, wyprodukowany w USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Jak długi jest ten film? Kto w nim gra? O czym opowiada? Film trwa 2 godziny i 3 minuty, a obsada opiera się na takich nazwiskach jak Hugh Jackman, Laura Dern, Vanessa Kirby. Fabuła opowiada o życiu Petera, które ulega całkowitej zmianie, gdy nagle zjawia się w nim jego była żona z ich nastoletnim synem.

Po prologu, w którym ciężarna młoda kobieta uciekająca przed prześladowcami kończy rodząc samotnie w samochodzie, przenosimy się kilka lat i poznajemy Laurę (Matichak). Jest ona przedszkolanką żyjącą spokojnie w małym miasteczku z 8-letnim synem Davidem (Luke David Blumm). Pewnej nocy słyszy hałasy i jest przerażona, widząc całą grupę ludzi zebranych złowieszczo wokół jego łóżka. Zanim jednak zdążyła pobiec po pomoc, wszyscy uciekli, a dziecku (które nic nie pamięta) nic się nie stało. Miejscowi policjanci Steve (Cranston Johnson) i Paul (Emile Hirsch) nie wierzą w zeznania kobiety. Nie było śladów włamania, nie znaleziono odcisków palców, a niebawem zdają sobie sprawę z tego, że młoda matka żyła pod przybranym nazwiskiem, ukrywając swoją przerażającą przeszłość.

Czym jest VOD?

Czy upvod.pl to najlepsza opcja na oglądanie filmów z domu? Prawdopodobnie tak. Połączenie jakości z wygodą oraz wyeliminowanie wysokich kosztów, jakie możesz znać z abonamentów u wiodących firm, daje połączenie, które jest doceniane przez widzów. Sprawdź to na opcji VOD!

Paul jest dla niej oparciem, kiedy obawia się przybycia kolejnych napastników oraz, gdy jej synek zaczyna nagle chorować. To właśnie Paulowi zwierza się, że uciekła z sekty i obawia się, że wrócili po nią i jej syna. Tymczasem lekarze są zdziwieni atakami i poważnym krwawieniem z przewodu pokarmowego chłopca, którego przyczyny nie są w stanie określić. Jednak właśnie wtedy, gdy ten tajemniczy stan wydaje się nieuleczalny, chłopiec wraca do zdrowia – przynajmniej na jakiś czas.

To jednak dopiero początek nowych kłopotów Laury, która zaczyna wierzyć, że „wszyscy w tym siedzą” (łącznie z personelem szpitala) i po raz kolejny ucieka przed pozornymi prześladowcami. Matka i syn jeżdżą do ponurych zakątków Kansas, Mississippi i innych miejsc, na przemian ukrywając się i szukając starych przyjaciół, w tym tych granych przez Blaine Maye i Kristine Nielsen.

Z bogatej biblioteki filmów możesz wybierać filmy-hity oraz klasyki kina, a także produkcje dla najmłodszych. A wszystko obsługujesz tylko jednym palcem, używając swojego ulubionego ekranu, podpiętego do sieci. Dostęp do internetu jest jedynym warunkiem, który musisz spełnić, by rozpocząć seans. Syn online jest bowiem włączany jak streaming.

Sprawdź, jak działa Syn cały film na swoim ekranie

Jeśli lubisz i cenisz sobie wygodę, opcja nazywana Syn cały film po polsku może być czymś dla ciebie. Dzięki niej będziesz miał pełen dostęp do filmu z polskim lektorem, a obsłużysz ją jednym palcem! Dlaczego tak łatwo? Ponieważ całość została udostępniona dla użytkowników, a nie żeby na tym zarabiać.

W całym filmie znajdziemy elementy tematyczne, które mogą kojarzyć się z takimi filmami, jak „Omen” czy „It’s Alive”. Scenariusz Kavanagha ma wystarczająco wyrazisty tok narracji. Jednak pomimo sporej dozy wizualnej atmosfery w wyborze lokalizacji, zdjęciach Piersa McGraila i coraz bardziej podupadłych wnętrzach projektu Johna Leslie, „Syn” nigdy do końca nie wiąże swojej skomplikowanej, epizodycznej historii w przekonującą lub trzymającą w napięciu całość.

Po pierwszym razie zapamiętasz już ta szybką i prostą procedurę – czemu więc nie nauczyć się jej na opcji Syn cały film pl? Zdecydowana większość użytkowników zostaje z playerem na dłużej, korzystając z zasobnej biblioteki filmów. Może to opcja także dla ciebie?

Nie każdy chce czytać napisy, dlatego możesz włączyć dostęp Syn lektor

Syn lektor pl jest opcją, która została udostępniona każdemu, kto nie jest fanem czytania napisów. Nieważne, dlaczego nie lubisz tego robić! Liczy się to, że możesz obejrzeć film tak, jak ci wygodnie – czyli w polskiej wersji językowej.

Matichak daje mocny występ, podobnie jak młodociany Blumm. Jednak stawiając miłość matki w roli głównej, film kładzie zbyt mały nacisk na pytanie, czy w ogóle istniała „sekta” – czy też Laura jest raczej trwale straumatyzowaną osobą, która przeżyła bardzo wiele wydarzeń, które tłumiła w pamięci przez te wszystkie lata. Ta kwestia, choć kluczowa, powinna wywołać większe napięcie w całym filmie, niż ma to miejsce. Innym problemem jest to, że tak jak napisano i/lub zagrano, rola Hirscha wydaje się raczej niewdzięczna, podcinając wpływ jej ostatecznego znaczenia.

Opcja lepsza niż kino z napisami? Jeśli nie lubisz czytać z ekranu, wybierz dostęp Syn lektor online! Absolutnie najprostszą możliwość, by zobaczyć cały film z polskim lektorem! W polskiej wersji językowej możesz skupić się na tym, co najważniejsze w oglądaniu – dobrej zabawie!

Co może być lepsze niż seans za darmo?

Wielu regularnych subskrybentów serwisów streamingowych rezygnuje ze swoich abonamentów dla naszych opcji – dzięki temu także dostęp za darmo po polsku ma wielu wyszukujących i widzów. Czy chcesz być kolejnym z nich?

Film jest na tyle pokrętny, brutalny, dobrze skonstruowany i obsadzony, że z łatwością przykuje uwagę widza. Jednocześnie tak barokowa historia, w której dziecko może być „ojcowane” przez dosłownego demona, powinna robić większe wrażenie, niż udaje się to Kavanaghowi. Kavanagh stworzył horror, który nie jest straszny. Ten film wygląda bardziej jak dramat, a jako dramat nie jest zbyt mocny. Głównie dlatego, że centralne konflikty nie są w pełni przekonujące – podczas gdy wątpliwości, które powinny potęgować ich złożoność, są nieumiejętnie wplecione w opowiadanie. „Syn” jest krokiem ponad gatunkową przeciętność, ale frustruje tym, że jego umiejętne i poważne aspekty nie wznoszą go ostatecznie wyżej niż ten umiarkowany poziom sukcesu.

Dla wielu użytkowników pierwsze użycie playera jest rozpoczęciem dłuższej przygody z serwisem. Zacznij więc od opcji Syn cały film za darmo, a potem zastanów się nad tym, czy masz ochotę przejrzeć także inne tytuły z biblioteki. Wszystko jest regularnie aktualizowane, dlatego na pewno nie zabraknie ci filmów do oglądania!

Syn
Tytuł oryginalny The Son
IMDb Rating 6.3 740 ocen
Ocena TMDb 8.7 3 ocen
Udostępniono0