Szczęścia chodzą parami (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

84 użytkowników online

Wyświetlenia: 1200

Twoje ocena: 0
5 1 ocena

Opis

Gdzie obejrzeć online, czyli Szczęścia chodzą parami cały film w kilku krokach.

Hobby i rozrywka – te dwie rzeczy opisują oglądanie filmów w najlepszy sposób. Nieważne zatem, dlaczego lubisz seanse – najważniejsze, by mieć swobodny dostęp do tytułów, kiedy tylko zechcesz! Scenariusz filmu Szczęścia chodzą parami, to historia, której nie zapomnisz po seansie. Czy to jednak jedyny powód, że warto obejrzeć tą produkcję?

Czy rok 2022 był dobry dla kinematografii? Na pewno był pozytywny dla filmu Szczęścia chodzą parami, który wyprodukowano w Polsce. 100 minut, ocena 6,5/10 (na podstawie 661 głosów), a także oddane grono fanów. A resztę opinii o filmie Szczęścia chodzą parami musisz wyrobić sobie sam.

Tutaj nie musisz z nikim wiązać się abonamentami, ani tracić czasu na długie wyszukiwanie. Wszystko dostępne jest od ręki i pod ręką. Wielu uważa pierwsze użycie tego serwisu za rewolucję w oglądaniu – jak będzie z tobą? Czy też zakochasz się w tej stronie? Kliknij i przekonaj się o tym, jak łatwo jej używać!

Malwina (Weronika Książkiewicz), przebojowa projektantka samochodów, zakochuje się w Brunonie (Michał Żurawski), wziętym terapeucie par. Choć potrafi on uratować każdy związek, to jego własne historie miłosne tworzą serię spektakularnych katastrof. Przystojny i zabawny, mógłby być mężczyzną marzeń, gdyby nie to, że na kobiety działa jak czarny kot. Sprowadza na swoje wybranki pecha, który z hukiem kończy najbardziej płomienny romans. Nieświadoma ryzyka Malwina, ulega jego czarowi od pierwszego wejrzenia. Mimo że w jej życiu rozpoczyna się seria niefortunnych zdarzeń, Bruno nie zamierza się tym razem poddać. Aby uratować miłość swojego życia, musi znaleźć przyczynę swoich sercowych porażek. Nie uda mu się to jednak bez odrobiny szczęścia.

Tytuł oryginalny Szczęścia chodzą parami
IMDb Rating 4.2 6 ocen
Udostępniono1