Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (2023)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

Aktualnie ogląda: 89 osób

Wyświetlenia: 1296

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem cały film online – sprawdź, gdzie obejrzeć!

Jak uzyskać dostęp do najgorętszych tytułów? Czy jest coś lepszego niż domowy seans? Ile popcornu potrzebujesz, by obejrzeć wszystkie filmy dostępne w serwisie? Zanim zdecydujesz się na oglądanie filmu Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem (tytuł oryginalny: Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem), powinieneś sprawdzić kilka szczegółów na temat tej produkcji.

USA, 2023 rok, plan filmowy… Ekipa robi wszystko, by Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem był hitem. Czy im się to udało? Co jeszcze musisz wiedzieć o produkcji? Czy sugerować się oceną tego filmu? i opinii – czy to w pełni oddaje całe 108 minut tego filmu?

Fabuła

Gdy kingpin zagraża Nowemu Jorkowi, grupa zmutowanych wojowników-żółwi musi wyjść z cienia, by chronić swój dom. Cztery nastoletnie zmutowane żółwie ninja wyłaniają się z cienia, by chronić Nowy Jork przed gangiem przestępczych ninja. Żółwie i Shredder walczą po raz kolejny, tym razem o ostatni kanister mułu, który stworzył Żółwie, za pomocą którego Shredder chce uwolnić armię nowych mutantów. Kiedy tajemniczy nieznajomy przybywa z przyszłości z tragicznym ostrzeżeniem, Leo jest zmuszony powstać i poprowadzić swoich braci, Rapha, Donniego i Mikeya w walce o ocalenie świata przed przerażającym gatunkiem obcych. Czterech zmutowanych braci żółwi wyrusza na przygody, które kończą się wykorzystaniem mistycznych mocy ninja. Żółwie wdają się w kolejną bitwę ze swoim wrogiem Shredderem, który zyskał nowych sojuszników: zmutowanych zbirów Bebopa i Rocksteady’ego oraz obcą istotę Kranga.

Nie każdy z nas lubi współwidzów w kinie, kolejki po bilety i czyjś popcorn kręcący w nosie. Dla wszystkich tych fanów z kina domowy seans wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Jak wybrać film dla siebie? Wyszukaj Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem lub dowolny inny tytuł, a potem podążaj za prostymi instrukcjami, które zobaczysz na ekranie.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
Tytuł oryginalny Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
Udostępniono0