The Almond and the Seahorse (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

74 użytkowników online

Wyświetlenia: 1235

Twoje ocena: 0
9 1 ocena

Opis

Czy można włączyć online cały film The Almond and the Seahorse?

Hobby i rozrywka – te dwie rzeczy opisują oglądanie filmów w najlepszy sposób. Nieważne zatem, dlaczego lubisz seanse – najważniejsze, by mieć swobodny dostęp do tytułów, kiedy tylko zechcesz! Oglądając film The Almond and the Seahorse (The Almond and the Seahorse) w sieci, masz dostęp do całości obrazu. Nie musisz iść do kina ani płacić abonamentu – możesz po prostu rozkoszować się oglądaniem.

A teraz kilka faktów. Film The Almond and the Seahorse wyprodukowano w United Kingdom w 2022 roku, a nad jego rozwojem pracowała naprawdę doświadczona ekipa. Ilość ocen filmu The Almond and the Seahorse to 30, a końcowy wynik to 7.1. Obraz trwa 95 minut, ale akcja na ekranie nie pozwala się nudzić, dzięki czemu cały seans to prawdziwa rozrywka.

Fabuła

Co się stanie, gdy zaskoczy cię czas? Archeolog i architekt walczą o ponowne wyobrażenie sobie przyszłości po tym, jak traumatyczny uraz mózgu sprawił, że zostali odsunięci od ludzi, których kochają.

Dla Gwen, to zawsze jest 1999. Twarz w lustrze jest nieznana, a jej partner nie jest dla niej rozpoznawalny, mimo że codziennie budzą się razem. Przeszłość Joe zaczyna się rozpadać, a jego partnerka, Sarah, obawia się, że zostanie zapomniana. Lekarz nie chce z nich zrezygnować i jest zdeterminowany, by nie dopuścić do ich rozpadu.

Gwen nie poznaje siebie w lustrze po doznanym urazie mózgu, a jej dziewczyna Toni również nie rozpoznaje w tej osobie swojego ukochanego. Sarah jest w stanie empatyzować z Toni, ponieważ ona również na co dzień boryka się z nowymi trudnościami. Po tym, jak jej mąż Joe doznał urazu mózgu, zaniepokoiła się, że z czasem może on zapomnieć o ich wspólnej historii. Toni i Sarah walczą o przyszłość osób, na których im zależy z pomocą doktora Farmera, który optymistycznie zakłada, że istnieje możliwość wyleczenia.

Kilka minut, raptem parę kliknięć w wyszukiwarkę, a potem już tylko przyjemność z oglądania. I to bez potrzeby wiązania się z gigantami w jakikolwiek sposób! Wyszukaj, obejrzyj – a potem sprawdź także inne gorące tytuły dostępne w serwisie.

Tytuł oryginalny The Almond and the Seahorse
IMDb Rating 7.1 30 ocen
Ocena TMDb 7 1 ocen
Udostępniono0