The Visitor (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

100 użytkowników online

Wyświetlenia: 2924

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

The Visitor online cały film – gdzie obejrzeć?

Jak uzyskać dostęp do najgorętszych tytułów? Czy jest coś lepszego niż domowy seans? Ile popcornu potrzebujesz, by obejrzeć wszystkie filmy dostępne w serwisie? O czym jest The Visitor? Produkcja nosi oryginalny tytuł The Visitor, a jej linia fabularna jest dość złożona, ponieważ nad scenariuszem pracowano stosunkowo długo.

Po serii tragedii Robert przenosi się z żoną z powrotem do domu z dzieciństwa. Po tym jak odkrywa stary portret mężczyzny, który wygląda jak on, schodzi do króliczej nory, aby odkryć tożsamość tego tajemniczego sobowtóra.

Rok 2022 był bardzo pozytywny dla kinematografii w USA. Dowodem na to jest chociażby The Visitor, wyprodukowany właśnie w tym kraju. By wyrobić sobie wstępne zdanie, można posiłkować się oceną (4) w ilości 968, ale ten trwający 86 minut film nie może być po prostu tak jednoznacznie oceniany.

Fabuła – o czym opowiada ten film?

Po serii tragedii, w tym śmierci teścia, Robert i jego żona Maia opuszczają swój dom w Londynie, by przenieść się z powrotem do domu z dzieciństwa. Kiedy jednak Robert odkrywa na strychu stary portret człowieka, który jest jego wiernym odbiciem, schodzi do króliczej nory, by odkryć tożsamość tajemniczego sobowtóra, znanego tylko jako Przybysz. Niedługo potem zdaje sobie sprawę, że tam, gdzie idzie Przybysz, podąża śmierć.

Nie ma lepszego kina niż własny salon, kiedy to nie musisz zwracać uwagi na innych i nikt cię nie zdenerwuje. Tylko ty, ekran i film, w tym wypadku The Visitor. Jak sprawić, żeby oglądanie było lepsze i wygodniejsze? Dlaczego warto to zrobić? Kliknij i uzyskaj dostęp do oglądania, które jest wygodne i może być użyte przez każdego!

The Visitor
The Visitor
The Visitor
The Visitor
The Visitor
Tytuł oryginalny The Visitor
IMDb Rating 4 968 ocen
Ocena TMDb 6.386 22 ocen
Udostępniono0