Tom i Jerry: Kraina bałwanków (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

124 użytkowników online

Wyświetlenia: 1900

Twoje ocena: 0
9 1 ocena

Opis

Sprawdź, gdzie obejrzeć cały film Tom i Jerry: Kraina bałwanków online.

Jesteś tu, by uzyskać łatwy dostęp do filmów – i zaraz dowiesz się, jak to zrobić. Czy jesteś gotowy na opcję, która zmieni twoje życie? Obejrzyj film Tom i Jerry: Kraina bałwanków (oryginalnie: Tom and Jerry Snowman’s Land), by móc wyrobić sobie własne zdanie na temat tej produkcji. Czy i ty staniesz się oddanym fanem uniwersum?

Ile zajęły prace nad filmem Tom i Jerry: Kraina bałwanków? Obraz powstał w 2022, a kraj jego produkcji to USA. Oceń samemu, czy 5.3 to adekwatna nota. 77 widzów zostawiło swoją opinię, podsumowując jej 76 minut jako obraz wart uwagi.

Fabuła animacji

Z magią w powietrzu, Jerry i jego siostrzeniec, Tuffy, zrobić mysz śniegu, że cudownie ożywa. Aby ich nowy przyjaciel, śnieżna mysz Larry, nie roztopił się, Tuffy i Jerry muszą ścigać go do słynnej Wioski Bałwanów.

Nadszedł czas, aby gonić tego świątecznego ducha z Tomem i Jerrym! Z magią w powietrzu, Jerry i jego siostrzeniec, Tuffy, zrobić mysz śniegu, że cudownie ożywa! Aby ich nowy przyjaciel, Larry, nie roztopił się, Tuffy i Jerry muszą ścigać go do słynnej Wioski Bałwanów. W gorącym pościgu Tom i przebiegły dr Doublevay mają własne plany dotyczące magii Larry’ego.

Czy domowe seanse są najlepsze? Dla wielu z widzów tak. Bez żadnej spiny (nie musisz iść do kina i tracić czasu), możesz po prostu usiąść, ułożyć się wygodnie i włączyć play. Nowa era oglądania zaczyna się dzisiaj – musisz po prostu wcisnąć przycisk i dać ponieść się fabule filmu Tom i Jerry: Kraina bałwanków.

Tom i Jerry: Kraina bałwanków
Tom i Jerry: Kraina bałwanków
Tom i Jerry: Kraina bałwanków
Tom i Jerry: Kraina bałwanków
Tytuł oryginalny Tom and Jerry Snowman's Land
IMDb Rating 5.3 77 ocen
Ocena TMDb 8 13 ocen
Udostępniono0