Wendell i Wild (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

108 użytkowników online

Wyświetlenia: 16906

Twoje ocena: 0
6 1 ocena

Opis

Czy można włączyć online cały film Wendell i Wild?

Jak szybko możesz wyszukać film? To tylko kilka kliknięć, aby móc uzyskać dostęp. Zakochasz się w tej stronie od pierwszego użycia! Oryginalnie wyprodukowany jako Wendell & Wild, film Wendell i Wild jest produkcją, która przyciąga przed ekrany prawdziwe rzesze fanów. Co decyduje o jego popularności? Czy produkcja spodoba się także tobie?

USA w 2022 roku było miejscem produkcji filmu Wendell i Wild. 2022 rok to czas powstawania wielu interesujących tytułów, jednak to ten film szczególnie zasługuje na twoją uwagę. Śledź całe 107 minut z zapartym tchem! Czy twoje zdanie po seansie będzie podobne do 6825 opinii innych widzów, czyli 6.5?

O czym opowiada fabuła całego filmu?

Henry Selick i Jordan Peele przedstawiają zrealizowany w technologii poklatkowej film animowany o braciach-demonach Wendellu i Wildzie, którzy z pomocą dręczonej poczuciem winy Kat Elliot próbują dostać się do Krainy Żywych, jednak to, czego nastolatka żąda w zamian, prowadzi do niesamowitej i zabawnej przygody. Dwaj intrygujący bracia demony, Wendell i Wild, zaciągają pomoc 13-letniej Kat Elliot, aby przywołać ich do Krainy Żywych.

Sprawdź, jak oglądać filmy bez ograniczeń, w polskiej wersji językowej oraz wysokiej jakości. To VOD, którego opłaca się używać. Ta wyszukiwarka, której możesz użyć nawet teraz, jest rozwiązaniem, z którego każdego dnia korzysta wiele osób. Na szczęście zdecentralizowany system pozwala każdemu użytkownikowi na używanie jej z taką samą wydajnością.

Wendell i Wild
Wendell i Wild
Wendell i Wild
Wendell i Wild
Wendell i Wild
Wendell i Wild
Wendell i Wild
Wendell i Wild
Wendell i Wild
Wendell i Wild
Tytuł oryginalny Wendell & Wild
IMDb Rating 6.5 6,825 ocen
Ocena TMDb 6.818 146 ocen
Udostępniono1