Zdarzyło się (2021)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

124 użytkowników online

Wyświetlenia: 8500

Twoje ocena: 0
8 1 ocena

Opis

Darmowy dostęp do opcji, gdzie obejrzeć Zdarzyło się

Obejrzyj online Zdarzyło się, używając dostępu, który oferujemy! Nie zastanawiaj się już dłużej, gdzie obejrzeć Zdarzyło się, sprawdź czy Audrey Diwan oraz Canal+ postarali się przy produkcji tego obrazu! Łatwiejszej opcji na oglądanie nie znajdziesz!

Rozgrywająca się w latach 60. w Paryżu historia skupia się na bohaterce Anne Duchesne (Anamaria Vartolomei), która wiedzie pozornie niebanalne życie 20-letniej studentki próbującej zdać egzaminy wstępne na studia. Kostiumy, scenografia i sami aktorzy są mało efektowne, wręcz zwyczajne. Kiedy się o tym pomyśli, to aż dziw bierze, że Diwan w taki sposób podchodzi do tematu aborcji. Może jednak o to właśnie chodzi.

Według badań, ludzie najbardziej nie lubią denerwującego chrupania i siorbania w kinie oraz czytania napisów. Te dwa zjawiska najbardziej odbierają radość z seansu. Czy można je zatem wyeliminować? Jak najbardziej! Kluczem do sukcesu jest możliwość oglądania filmów w domu, którą ty właśnie dostałeś!

O dostępie Zdarzyło się online

Dostęp, który oferuje opcję znaną jako Zdarzyło się cały film online to specjalne VOD, które zyskuje coraz większą liczbę zwolenników. Zanim jednak dowiesz się szczegółów i jak włączyć Zdarzyło się online pl, czas na informacje o samym filmie.

Anamaria Vartolomei, Kacey Mottet Klein, Louise Qrry-Diquero, to główny trzon filmu, opowiadającego o historii studentki, która w latach 60. XX wieku zaszła w niechcianą ciążę i zdecydowała, że mimo wszystkich konsekwencji, chce poddać się aborcji. Trwający 1 godzinę i 40 minut obraz, wyprodukowany we Francji, jest oceniany na 6,7/10 w serwisie Filmweb. Gatunkowo to dramat, a wyprodukowano go w 2022 roku. Czy zatem wierzyć temu, co na jego temat mówią krytycy, czy może lepiej byłoby zaufać sobie i po prostu wyrobić sobie zdanie po obejrzeniu?

Zdarzyło się, zaadaptowany z autobiograficznego pamiętnika Annie Ernaux o tym samym tytule, jest przenikliwą eksploracją rzeczywistości. Zakaz aborcji, jak zauważa Diwan, to „okres w naszej historii, który rzadko jest przedstawiany”. Jej minimalistyczne podejście do tematu nie tyle sensacjonalizuje czy bagatelizuje aborcję, co ją normalizuje. Tym samym Diwan odgrywa kluczową rolę w odstygmatyzowaniu kobiecego ciała w sztuce i społeczeństwie.

Czy dla każdego wyszukiwarka VOD działa tak samo?

Serwis upVOD.pl zapewnia dostęp do wyszukiwarki VOD, pozwalając ci na seans w domowym zaciszu. Jeśli więc nie lubisz chodzić do kina albo po prostu oglądanie filmów na kanapie jest dla ciebie najwygodniejsze, możliwość zobaczenia obrazu Zdarzyło się jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem!

Film charakteryzuje się wyjątkową intymnością. Nakręcona wyłącznie w formacie 1.37 Anne stanowi dosłownie centrum swojej opowieści – blada, okrągła, dziewczęca twarz Vartolomei rozświetla ekran. Gdziekolwiek ona idzie, tam i my idziemy. Jesteśmy więc zabierani w podróż od przestronnych sal szkolnych i nocnych barów po gabinety lekarskie i zaułkową klinikę aborcyjną. Większość czasu spędzamy jednak w sypialniach i łazienkach, gdzie Anne pozbywa się swojego stoickiego wyglądu. Zawsze w ruchu, Anne jest prawie zawsze nie uśmiechnięta i nigdy się nie śmieje. Za zamkniętymi drzwiami widzimy jednak, jak Anne poddaje się gorączkowej samoocenie; często pojawiają się ujęcia, w których Anne wpatruje się w lustro w swoją twarz i ciało. Kiedy Anne staje w obliczu ciąży i związanych z nią problemów, jej wnętrze i zewnętrze stają się jednym. Nie ma tu nigdy dialogu wewnętrznego, ale nie potrzebujemy go, by zrozumieć najskrytsze myśli Anne.

Samo ciało kobiety jest niemalże własnym bohaterem. Na ekranie często pojawia się kobieca nagość. W całym filmie Zdarzyło się Anne i jej przyjaciółka Brigitte (Louise Orry-Diquéro) są w samych stanikach. Film i jego reżyser odmawiają cenzury: „Innym wielkim tematem filmu – takim, który jest dla mnie bardzo ważny – jest cielesna przyjemność” – powiedział Diwan.

Naprawdę warto sprawdzić, jak działa Zdarzyło się w praktyce. Tylko minuta dzieli cię od seansu. A jeśli pokochasz ten dostęp, jest jeszcze wiele innych tytułów, które możesz zobaczyć online!

Parę słów o opcji Zdarzyło się cały film

Jeśli ty lub ktoś z twojego otoczenia chcecie zobaczyć ten film, to opcja Zdarzyło się cały film po polsku jest dostępem, który został stworzony dla was! Przystępny w obsłudze i gwarantujący wygodę, jakiej nie zapewniają nawet wielkie serwisy streamingowe, pomoże ci w seansie, który zapamiętasz na długo. Ale dlaczego ten player jest tak niesamowity?

Pierwsza próba samookaleczenia Anne przypomina samookaleczenie Karin w filmie Ingmara Bergmana „Krzyki i szepty” (1972). Karin, podobnie jak Anne, jest uwięziona w społeczeństwie, które tłumi kobiece pragnienia, i tnie swoje genitalia odłamkiem lustra w akcie buntu, który jest jednocześnie aktem samozaprzeczenia – seksu, przyjemności. Anne jest również zmuszona do kompromisu; poddaje swoje ciało niesamowitemu bólowi. Kamera pokazuje każdą szarpiącą wnętrzności sekundę, gdy Anne wkłada do pochwy pogrzebacz, próbując w ten sposób rozbić swój embrion.

Mimo że jest to najbardziej wstrząsająca scena filmu, jako widzowie jesteśmy dalecy od zakończenia brutalności z jaką spotyka się ciało Anne. W kulminacyjnym momencie filmu widzimy ją wijącą się w agonii po tym, jak ostatecznie poroniła swoje dziecko i trafiła do szpitala. Widok jej krwi wylewającej się na białą pościel jest szokujący, ponieważ jest to pierwszy i jedyny raz, kiedy krew jest pokazana w filmie. W istocie, brak krwi w całym filmie Zdarzyło się jest interesujący i pasuje do powstrzymywania się filmu od przesadnego melodramatu.

Po pierwszym razie zapamiętasz już ta szybką i prostą procedurę – czemu więc nie nauczyć się jej na opcji Zdarzyło się cały film pl? Zdecydowana większość użytkowników zostaje z playerem na dłużej, korzystając z zasobnej biblioteki tytułów. Może to opcja także dla ciebie?

Sprawdź opcje z lektorem, jeśli nie lubisz czytać

Czy opcja Zdarzyło się lektor pl jest lepsza niż napisy? Jeśli nie uczysz się języka, a chcesz jedynie mieć rozrywkę z oglądania filmu, czytanie z ekranu powoduje tylko niepotrzebne zawirowania. Jeśli więc ważniejsze dla ciebie jest to, by po prostu skupić się na filmie – z polskim lektorem zrobisz to o wiele prościej!

Diwan odrzuca również sensację związaną z seksem i seksualnością. Anne i jej przyjaciele są zabawnie prowokacyjni, ale nigdy wulgarni. Zwłaszcza Brigitte swobodnie wyraża i tłumi swoją seksualność. Przyznaje, że przeszukała futerał na gitarę brata w poszukiwaniu „sprośnych magazynów” i chwali się: „Jestem najlepiej poinformowaną dziewicą na świecie”. Obok śmiałości towarzyszy jej przemyślany pragmatyzm: „Nazywają mnie drażniącą, ale czy mam wybór? Każdej nocy marzę, żeby pójść dalej”. W społeczeństwie, które żąda seksualnej niewinności lub poniesienia konsekwencji, seks i seksualność muszą być pragmatyczne.

Nie lubisz czytać? Większość oglądających też nie potrafi dzielić uwagi w pełni między napisy a fabułę. Na szczęście w opcji Zdarzyło się lektor online wszystko jest łatwiejsze! Tym bardziej, e dostęp Zdarzyło się polski lektor nie jest niczym niezwykłym, jeśli decydujesz się na oglądanie z tym playerem. No i co o tym myślisz? To przecież lepsze niż kino!

Obejrzyj Zdarzyło się za darmo ze swojej kanapy

Wielu regularnych subskrybentów serwisów streamingowych rezygnuje ze swoich abonamentów dla naszych opcji – dzięki temu także dostęp Zdarzyło się za darmo po polsku ma wielu wyszukujących i widzów. Czy chcesz być kolejnym z nich?

Niewiele jest miejsca na sentymentalizm, ponieważ Annie kończy się czas. Nie wolno nam o tym zapomnieć, ponieważ film podzielony jest na tygodnie poprzedzające jej egzaminy. Upływający czas, podobnie jak reszta historii, jest przedstawiony dosadnie, z białym tekstem na ekranie oznaczającym każdy tydzień. Na szczęście dla Anny jej wrodzony zapał – Diwan i Vartolomei nazwali ją „małym żołnierzem” – pozwala jej nie tracić ani sekundy na kontemplację. Chociaż Anne mówi się, że jej ręce „nie są używane do pracy”, brudzi je więcej niż raz bez wzdrygania się.

Ze względu na bezsensowność bohaterki i jej podejścia, niewłaściwe byłoby nazywanie filmu Zdarzyło się filmem „emocjonalnym”, „inspirującym” czy „druzgocącym”. Diwan stworzył coś, co można nazwać filmem realistycznym, historycznym i, jak to ujął Ernaux, „filmem prawdy”. Poprzez historię Anne otrzymujemy empatyczne zrozumienie tego, jak ludzie rozwiązują „życiowe problemy” – rozwiązujemy je, mówiąc, jak mówi Anne: „Rozwiązuję je najlepiej jak potrafię”.

Włącz swój dostęp do opcji Zdarzyło się cały film za darmo! Kliknij i rozpocznij seans! Najlepiej na własne oczy przekonać się, czy to, co krytycy mówili na temat tego tytułu – jest prawdą, czy nie. Tylko, gdy wyrobisz sobie swoje zdanie, będziesz się mógł zastanowić, czy korzystać z zasobów biblioteki, oglądając także inne filmy.

Zdarzyło się
Zdarzyło się
Zdarzyło się
Zdarzyło się
Tytuł oryginalny L'Événement
IMDb Rating 7.5 1,433 ocen
Ocena TMDb 7 73 ocen
Udostępniono1