Zołza (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

120 użytkowników online

Wyświetlenia: 1152

Twoje ocena: 0
10 1 ocena

Opis

Dlaczego warto i gdzie obejrzeć cały film Zołza w opcji online?

Chcesz mieć pod ręką bibliotekę filmów? Możesz uzyskać dostęp i to w całkiem łatwy sposób. Oglądaj to, co cię interesuje i zapomnij o limitach! Scenariusz filmu Zołza, to historia, której nie zapomnisz po seansie. Czy to jednak jedyny powód, że warto obejrzeć tą produkcję?

Krytycy mają podzielone zdanie na temat filmu Zołza, którego kraj produkcji to Polska. Widzowie jednak nie zawsze zwracają uwagę na opinie specjalistów. 96 minut, ocena na poziomie 5,5/10 (na podstawie 3423 głosów) – jakie wrażenia będziesz mieć po seansie? Czy pokochasz ten film?

Tutaj nie musisz z nikim wiązać się abonamentami, ani tracić czasu na długie wyszukiwanie. Wszystko dostępne jest od ręki i pod ręką. Nie ma lepszej opcji na oglądanie w domu – czy masz na myśli film Zołza, czy inne gorące produkcje. Nie czekaj więc dłużej, kliknij i włącz to, na co masz ochotę!

Anna jest kobietą spełnioną i bezsprzecznie złą. Jednym skinieniem potrafi tworzyć gwiazdy, a drugim je niszczyć. Mimo że nie zdaje sobie sprawy, że jej egzystencja drastycznie różni się od świata, który wyobraża sobie w telewizji, stara się być silna i doskonała pod każdym względem. Ale właśnie wtedy, gdy zaczyna wierzyć, że ma wszystko, życie postanawia dać jej klapsa w głowę. Co się stanie na końcu? Czy Zołza będzie w stanie przejąć kontrolę nad swoim życiem?

Tytuł oryginalny Zołza
Udostępniono3