After

After

Apr. 11, 2019106 Min.
Twoja ocena: 0
8.7 3 ocen

Gdzie obejrzeć After, kinowy hit nazywany 50 twarzami Greya dla nastolatków?

Chcesz obejrzeć After online? Już teraz możesz to zrobić, kiedy tylko zechcesz! Nie czekaj dłużej, poznaj losy Tessy i Hardina, dwójki bohaterów wykreowanych przez Annę Todd!

Urodzona w 1989 roku Todd to amerykańska pisarka, autorka między innymi serii After. Swoja przygodę z pisaniem zaczęła na platformie społecznościowej Wattpad. Wydanie drukowane jej książek zostało opublikowane w 2014 r. Przez Gallery Books, wydawnictwo Simon & Schuster i zostało przetłumaczone na kilka języków. Filmowa adaptacja pierwszego tytułu została wydana 12 kwietnia 2019 roku przez Aviron Pictures, a druga (After We Collided) we wrześniu 2020 roku.

Anna Todd tworzy głównie powieści z cyklu fan fiction; bohater After – Hardin Scott – jest inspirowany piosenkarzem Harrym Stylesem. O czym zatem jest powieść i film? Użyj opcji After lektor pl i poznaj losy jednej z najbardziej popularnych literacko-filmowych par ostatnich lat!

O czym jest After i gdzie można obejrzeć go online?

Tessa Young, studentka pierwszego roku na Central Washington University, poznaje zbuntowanego Hardina. Nieokrzesany chłopak zostaje jej przewodnikiem po świecie namiętności. Ich relacja nie należy jednak do szczególnie spokojnych, ponieważ Hardin jest niezwykle impulsywny. Kilkukrotnie schodzą się i rozchodzą, zrywając ostatecznie, kiedy okazuje się, że chłopak poderwał Tessę początkowo tylko z powodu zakładu.

Sytuacja nie jest jednak tak prosta, jak uważa dziewczyna, ponieważ Hardin faktycznie zaczyna darzyć ją uczuciem. Czy zakochani będą mogli być razem? Czy uczucia chłopaka naprawdę są szczere? After online pl to opcja, która pomoże ci odpowiedzieć na wszystkie te pytania.

Fenomen After, filmu dostępnego teraz za darmo

After 2019 online

After za darmo to opcja, z której może skorzystać każdy zainteresowany filmem. Czy jednak warto go oglądać?

Przede wszystkim każdy powinien wiedzieć, że pomimo inspiracji One Direction i Harrym Stylesem, w filmie brak jawnych odwołań do zespołu. Zamiast tego można jednak doszukać się odniesień do Zmierzchu i 50 twarzy Greya. Całą historia opiera się na założeniu, że przeciwieństwa się przyciągają i to właśnie to jest motorem napędowym relacji Tessy i Hardina. After jest na pewno pełen nieprawdopodobnych wydarzeń i szalonych przeskoków, dlatego podczas seansu nie można narzekać na nudę. Relacja głównych bohaterów jest bowiem burzliwa tak bardzo jak tylko może być burzliwy związek dwojga nastolatków.

Jeśli lubisz gorące momenty, na pewno zainteresuje cię także rozbudowany wątek seksualności Tessy. Dziewczyna bowiem dopiero dzięki Hardinowi zaczyna odkrywać swoje ciało i związane z nim pragnienia. Z tego też względu przez niektórych historia może być uznawana bardziej za film o pożądaniu niż o miłości. W każdym razie miło jest zobaczyć seksualność właśnie z perspektywy młodej kobiety. Niezależnie jednak od tego, czy kierują tobą pobudki związane z twórczością Todd, czy po prostu ciekawość, jak wygląda 50 twarzy Greya dla nastolatków, opcja After cały film w obu przypadkach jest dla ciebie. Czy zatem jesteś gotowy na seans?

Czy warto obejrzeć After, który jest teraz dostępny online?

Dla Hardina Scotta słowo “miły” to tylko inne określenie na “nudny”. Chłopak ma enigmatyczny urok, a w jego tajemniczym zachowaniu można doszukać się pewnej niepewności. Jak świat długi i szeroki, młodsze i starsze kobiety uwielbiają takich niegrzecznych chłopców. Dotyczy to także dziewczyn takich jak Tessa – grzecznych i ułożonych, dla których dzikość ma pewien nieokiełznany powab. Historia opiera się na założeniach znanych już z literatury i kina, ponownie jednak można się w niej zakochać. Scenarzyści wpletli bowiem intensywny romans między Tessą i Hardinem w konwencjonalny, ale mistyczny sposób, który wzbudza zainteresowanie.

After gdzie obejrzeć

Narracja obrazu jest prosta, jednak zaskakuje zwrotami akcji. Sceny seksu są namiętne i nieprzerysowane. Estetycznie wykonane – pięknie uzupełniają narrację. Tessa i Hardin nawet w łóżku (i innych lokalizacjach) nie tracą pewnego uroku młodych ludzi z sąsiedztwa, co na pewno pomaga widzowi pozostać w kontakcie z postaciami i wczuć się w nie.

Czy obsesyjny związek Hardina i Tessy ma toksyczną stronę? Film pozostawia tą kwestię otwartą i do rozważenia przez publiczność, chociaż trudno powiedzieć, czy jest to celowy wybór artystyczny, czy tylko przynęta przed kontynuacją. Zastanawianie się, czy Hardin i Tessa są początkiem komedii romantycznej, czy też tragedii romantycznej, jest potencjalnie intrygujące. Nawet mimo tego, że już wiadomo, że ich przygody literackie i filmowe mają więcej części.

After – gdzie obejrzeć i jak to zrobić?

Josephine Langford i Hero Fiennes Tiffin wcielają się w role młodych kochanków i robią to naprawdę przekonująco. Nie brakuje między nimi chemii, co znacząco uwiarygadnia oglądaną historię. Ani przez moment widząc tą parę na ekranie nie wątpi się bowiem, że jest między nimi ogromne napięcie – czasem spowodowane miłosnymi uniesieniami, a czasem nieporozumieniami, ale zawsze tak intensywne jak tsunami.

After cały film online

Chcesz poznać tą relację w całości? Jest to możliwe dzięki opcji After lektor online. Musisz być jednak świadomy jednej rzeczy – ten tytuł to film, który wywoła także w tobie wiele emocji. Jeśli wzruszasz się na historiach miłosnych, na pewno musisz przygotować sobie chusteczki. Spokojnie jednak, po łzach przyjdzie też kilka razy moment na śmiech. Najważniejsze jest to, byś był na taką karuzelę uczuć gotowy.

By obejrzeć film, wystarczy użyć opcji After film online, która została przygotowana specjalnie dla ludzi, którzy mają ochotę na podróż do uniwersum After. Wbrew pozorom, nie tylko fani książkowej serii sięgają po ten tytuł – dobra historia miłosna obroni się sama, a opowieść o związku Tessy i Hardina jest jedną z nich. Po prostu nie sposób przejść obok niej obojętnie. Nie czekaj więc dłużej, tylko włącz After online!

After
After
After

Reżyser

Jenny Gage
Reżyser

Obsada

Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Pia Mia isTristan
Tristan
Udostępniono: 0

Zwiastun Odsłon

  • Obejrzyj zwiastunyoutube.com

Sprawdź także:

Zanim się pojawiłeś
After 2
Skazani na Shawshank
Kler
Green Book
Forrest Gump
Narodziny gwiazdy
Planeta singli 2
Planeta Singli 3
Planeta singli