Życie w błocie się złoci (2023)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

82 użytkowników online

Wyświetlenia: 1260

Twoje ocena: 0
5.7 3 ocen

Opis

Życie w błocie się złoci cały film to polski film muzyczny, którego premiera odbyła się w 2023 roku. Reżyserem i scenarzystą jest Piotr Kujawiński. Akcja filmu rozgrywa się na współczesnym blokowisku, gdzie główni bohaterowie marzą o wydaniu płyty ze swoją muzyką. W filmie występują znani aktorzy, jak Bartłomiej Małachowski czy Jan Nowicki. Obraz zdobył już wiele pozytywnych opinii oraz był doceniany na festiwalach filmowych.

Fabuła w kilku słowach

Film opowiada o Lupusie WPW, utalentowanym chłopaku z blokowiska, który wraz ze swoimi przyjaciółmi Masterem WPW i Czarnym WPW tworzy zespół hiphopowy. Marzą oni o wydaniu swojej płyty, jednak życie na blokowisku i problemy rodzinne utrudniają im to. Lupus musi opiekować się swoją młodszą siostrą, gdyż ich ojciec ma problemy z alkoholem. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy Lupus zostaje zatrzymany za posiadanie narkotyków. Czy młodym muzykom uda się pokonać przeciwności losu i zrealizować swoje marzenia?

Postacie fabularne – kogo poznajemy w filmie?

W filmie poznajemy następujące postacie:

 • Lupus WPW – główny bohater, młody muzyk marzący o wydaniu płyty;
 • Master WPW i Czarny WPW – przyjaciele Lupusa i członkowie zespołu;
 • Dziadek „Lupusa” – postać odgrywająca ważną rolę w życiu głównego bohatera;
 • Magda – dziewczyna, która staje się bliska Lupusowi;
 • Marietta – dziewczyna, z którą związuje się Master WPW.

Obsada aktorska

Główne role:

 • Bartłomiej Małachowski jako Lupus WPW;
 • Michał Pawlik jako Master WPW;
 • Mateusz Kocięcki jako Czarny WPW;
 • Jan Nowicki jako Dziadek Lupusa;
 • Adrianna Chlebicka jako Magda;
 • Karolina Bruchnicka jako Marietta.

Produkcja

Proces tworzenia filmu Życie w błocie się złoci online przebiegał od etapu prac przygotowawczych, przez udział reżysera, scenarzystów, producentów i wytwórni, aż po okres zdjęciowy. Twórcy zadbali o realistyczną scenografię i kostiumy, oddając klimat życia na blokowisku. Dobór obsady i ekipy filmowej był staranny, dzięki czemu na ekranie możemy zobaczyć utalentowanych aktorów. W procesie postprodukcji przeprowadzono montaż oraz dodano efekty specjalne i wizualne, które sprawiają, że film zyskuje jeszcze więcej walorów artystycznych.

Odbiór

Życie w błocie się złoci cały film online spotkało się z pozytywnym odbiorem zarówno w Polsce, jak i za granicą. Widzowie docenili przede wszystkim autentyczność ukazanej rzeczywistości, znakomitą grę aktorską oraz emocjonującą fabułę. Krytycy również przychylnie ocenili film Piotra Kujawińskiego, wskazując na jego artystyczne i społeczne walory.

Wyróżnienia i nagrody

Obraz został wyróżniony na kilku festiwalach filmowych, zdobywając uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą. To pokazuje, że polska kinematografia potrafi stworzyć wartościowe i angażujące produkcje.

Sprawdź, gdzie obejrzeć cały film Życie w błocie się złoci online!

Masz ochotę na seans z tym filmem? Możesz obejrzeć Życie w błocie się złoci online na takich stronach jak vider, cda, zalukaj czy platformach VOD. Wszystkie te miejsca znajdziesz w naszej bazie filmów – upvod.pl.

Warto obejrzeć czy nie?

Osobiście uważam, że Życie w błocie się złoci to film, który warto obejrzeć. Porusza ważne problemy społeczne, a jednocześnie dostarcza emocji i wzruszeń. Wspaniała gra aktorska i prawdziwa, autentyczna historia sprawiają, że nie sposób się oderwać od ekranu. Serdecznie polecam!

Gotowy na seans? Włącz cały film Życie w błocie się złoci i oglądaj go online!

To już koniec mojej recenzji filmu Życie w błocie się złoci. Teraz to już czas, abyś sam przekonał się o jego wartości. Nie zwlekaj! Kliknij PLAY i włącz cały film Życie w błocie się złoci online już teraz!

Po seansie podziel się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Ciekawi nas, co sądzisz o tej produkcji i czy podzielisz się naszym entuzjazmem.

Jesteśmy przekonani, że ta polska produkcja przypadnie Ci do gustu i zostanie na dłużej w Twojej pamięci. To nie tylko film o muzyce i marzeniach, ale również historii młodych ludzi, którzy próbują odnaleźć się w trudnej rzeczywistości. Zapraszamy do wspólnego oglądania i życzymy miłego seansu!

Tytuł oryginalny Życie w błocie się złoci
Udostępniono12