John Wick 3

John Wick 3

May. 15, 2019131 Min.
Twoja ocena: 0
9.8 4 ocen

Poznaj film John Wick 3 lepiej i sprawdź, gdzie go obejrzeć

Trzecia odsłona jednej z najlepszych serii akcji ostatnich lat to pozycja obowiązkowa dla fanów gatunku. Gdzie więc obejrzeć film John Wick 3 za darmo? Sprawdź, jakie przygody czekają Keanu Reevesa w trójce i uzyskaj dostęp do wersji online. Dzieli cię od niej bowiem raptem kilka kliknięć!

O czym zatem jest Parabellum? Kto nowy wkroczył do uniwersum? Przekonaj się o tym, a potem włącz opcję John Wick 3 lektor pl!

Co czeka Johna Wicka w trójce, czyli wstęp do seansu z lektorem pl

Wszystko zaczęło się znienacka i chyba nic nie zapowiadało, czym stanie się świat Johna Wicka (i to pomimo nazwiska odtwórcy głównej roli). Stało się jednak inaczej. Jedynka narobiła sporo szumu i od razu zebrała grono oddanych fanów. Dzięki reżyserskiej świeżości i doświadczeniu kaskaderskiemu, w tytuł tchnięto całkowicie nowe życie – mimo tego, że przecież konwencja opiera się na znanych z kina akcji schematach. Komiksowe przerysowanie i umowność wewnętrznego uniwersum szły w parze z przepięknie skomponowanymi, artystycznymi kadrami i niemalże baletową choreografią scen walk i strzelanin. Dzięki temu film z serii “zabili go i uciekł” przestał być tylko rozrywką do piwa dla bezmyślnych mięśniaków, a zaczął być kojarzony ze sztuką filmową.

Po brawurowej jedynce, twórcom udało się uniknąć także “klątwy sequela” i John Wick 2 okazał się równie dobry. Jak zatem prezentuje się trójka? Przeczytaj więcej o tej części serii, a potem uzyskaj dostęp do wersji John Wick 3 online i urządź sobie prywatny seans kina sensacyjnego na najwyższym poziomie!

Widowiskowa zadyma, czyli John Wick 3 dostępny do obejrzenia w wersji online

Zanim dowiesz się, gdzie obejrzeć film John Wick 3, poznaj lepiej akcję trójki. Poprzednie części ustawiły bowiem poprzeczkę na tak wysokim poziomie, że warto sprawdzić, czy kolejna część dorównała dwóm poprzednim, czy chociażby filmowi Green Book.

John Wick 3 cały film

John Wick 3 to kolejna odsłona krucjaty, która pędzi w prawdziwie szalonym tempie. To jednak coś więcej niż elementarz kina klasy B i podręcznik ekstremalnej kaskaderki. Oczywiście, John Wick i tym razem zabija, używając wszystkiego, co ma pod ręką. Już od początku w ruch idzie broń, kule, a także gadżety. Kto jednak inny potrafi unicestwiać z taką gracją książką czy paskiem od spodni? Tytuł z pewnością nie jest propozycją dla tych, którzy nie lubią akcji i brutalności. Chad Stahelski, Derek Kolstad i Keanu Reeves nie mają bowiem chyba żadnych hamulców i doskonale widać to na ekranie. Trójka mknie bowiem przed siebie z pełną prędkością, wcale nie ustępując temu, co już dobrze znane wszystkim fanom uniwersum, a trup ścieląc naprawdę gęsto.

Głównego bohatera spotykamy dokładnie w tym samym momencie, w którym skończyła się dwójka. Dzięki temu możemy pozostać z historią na bieżąco. Widzimy więc Wicka zaraz po ekskomunice, a bohater musi zacząć ostro się bronić, bo za jego głowę ustalono właśnie nagrodę w wysokości 14 milionów dolarów.

Cały film John Wick to pokaz fenomenalnej choreografii i najwyższego poziomu estetyki

Seria z Johnem Wickiem ma kilka elementów, które ją charakteryzują. Nie wszystkie dotyczą estetyki, ponieważ część łączy się z ogromem pracy, którą wykonuje cała ekipa. Chodzi tu o oświetleniowców, kaskaderów i samych aktorów. Od początku bowiem większość karkołomnych scen walk Keanu Reeves wykonuje sam! A że takie rzeczy bardzo oddziałują na ego, nawet Halle Berry postanowiła zrobić wszystko, by maksymalnie zrezygnować z pomocy innych w swoich popisach. Praca pracą, ale film jest tak doceniany także ze względu na kolory, światło i scenografię, a także ogólną choreografię walk (już pomijając, kto te sekwencje wykonuje).

Kunszt potyczek w połączeniu ze świetną pracą kamery i szerokimi planami utrwala na naszych oczach swoiste “danse macabre“, a wiele scen ma zadatki do tego, by zyskać miano kultowych pośród kinowych walk.

Co ważne, John Wick ma także bardzo dobry drugi plan. Na szczególną uwagę zasługują epizody Anjeliki Huston i Iana McShane’a. Także Marc Ducascos znany poprzednich dekad i starszych pozycji obowiązkowych gatunku dodaje całości smaku – a dodatkowo jest jeszcze ukłonem w stronę widzów, którzy znają takie filmy jak choćby “Kruk”.

Czy warto wykorzystać opcję John Wick 3 film online i obejrzeć ten tytuł?

John Wick 3 online

John Wick 3 nieco rozszerza uniwersum. Dzięki temu widz dostaje trochę nowych informacji o głównym bohaterze oraz o siatkach powiązań między postaciami. Dzięki temu w trójce nie tylko strzela się i sieka, lecz także częściej rozmawia i negocjuje. Jak zatem zareagujesz po odtworzeniu opcji John Wick 3 lektor online? Może się zdarzyć, że będziesz chcieć obejrzeć trzecią część więcej niż raz. Więc jeśli nadal zastanawiasz się,czy warto obejrzeć najnowszego Johna Wicka, właśnie dostałeś na to odpowiedź.

Parabellum to nie jest kino tylko dla fanów gatunku albo tylko dla zwolenników aktorskiego talentu Keanu Reevesa. Wbrew pozorom – to coś więcej, choć może się to wydawać dziwne, jeśli wziąć pod uwagę, że jest to jednak kino sensacyjne. Trzecia część mogła wpaść w pułapkę, która byli w stanie zastawić na siebie twórcy, ale nic takiego się nie stało. John Wick 3 to jeszcze więcej i mocniej, ale także lepiej, co w “rąbankach” nie zdarza się często. Jeśli więc masz ochotę na męskie i mocne kino, powinieneś sprawdzić opcję John Wick 3 online pl.

Gdzie obejrzeć film John Wick 3 w całości?

John Wick 3 cały film jest dostępny w wysokiej jakości online i z polskim lektorem. Jeżeli więc masz ochotę na seans, możesz rozpocząć go w każdej chwili.

Rozsiądź się więc wygodnie i sprawdź trójkę za darmo. Teraz możesz oglądać ją w zaciszu domowego ogniska, kiedy tylko zechcesz, nie zwracając uwagi na nic poza tym, co będzie się działo na ekranie!

John Wick 3
John Wick 3
John Wick 3
John Wick 3
John Wick 3

Reżyser

Obsada

Udostępniono: 5

Zwiastun 0 odsłon

  • Obejrzyj zwiastunyoutube.com

Sprawdź także:

Skazani na Shawshank
Power