TÁR (2022)
Obejrzyj Cały Film Online Już Teraz!

114 użytkowników online

Wyświetlenia: 10428

Twoje ocena: 0
1 1 ocena

Opis

Cały film online, czyli gdzie obejrzeć TÁR?

Siadasz wygodnie na kanapie, a film włączasz jednym palcem – czy nie brzmi to jak najlepsza opcja na seans online w domu? Wyszukuj filmy i oglądaj jak chcesz – to naprawdę tak łatwe! Ciekawy scenariusz i doskonale dobrana obsada to rzeczy, które charakteryzują film TÁR. Wyprodukowany jako TÁR w oryginale, obraz jest nie lada gratką dla widzów.

Cała ekipa – od aktorów po reżysera – pracowała bardzo ciężko, by TÁR z 2022 stał się najbardziej rozpoznawalnym tytułem z USA. Na ile im się to udało? 7.9 (7113 ocen) to opinia widzów i krytyków, którzy postanowili wyrazić swoje zdanie o 158 minutach filmu.

TÁR film online – o czym opowiada fabuła całego filmu?

Znana muzyk Lydia Tár jest o kilka dni od nagrania symfonii, która zapewni jej karierę. Kiedy wszystkie elementy zdają się sprzysięgać przeciwko niej, adoptowana córka Lydii, Petra, staje się integralnym emocjonalnym wsparciem dla zmagającej się z problemami matki.

Film, rozgrywający się w międzynarodowym świecie zachodniej muzyki klasycznej, koncentruje się na Lydii Tár, powszechnie uważanej za jedną z największych żyjących kompozytorek-dyrygentek i pierwszą w historii kobietę kierującą muzyką w dużej niemieckiej orkiestrze.

Tak niewiele dzieli cię już od obejrzenia filmu TÁR! Już tylko krok i będziesz mógł zapoznać się z całą tą historią. Odkryj zasoby tej biblioteki multimediów – być może będzie to początek twojej wielkiej filmowej przygody!

TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
TÁR
Tytuł oryginalny TÁR
IMDb Rating 7.9 7,113 ocen
Ocena TMDb 7.611 54 ocen
Udostępniono1